Turkey  Turkey

Aree Tara Resort, Ao Nang, Krabi

Aree Tara Resort, Ao Nang, Krabi

Aree Tara Resort gerçekten harika bir dizi konaklama alanı sağlayan, dört yıldızlı tasarlanmış bir oteldir. Tatil modern bir tatil ayarı, lüks oda, lezzetli yemek seçenekleri ve plaja birkaç adım uzaklıktadır.

Tatil büyüleyici bahçe misafirler havuzda pitoresk bir alanda dinlenmek için fırsat verir. Güzel restoran Tay ve uluslararası yemekler sunulmaktadır. Tam donanımlı tesisleri her misafir en keyifli ve rahat için gerekli her şey olur emin olun. Tüm odalar zarafet ve rahatlık sağlar. Bunlar tek veya çift kişilik yatak ve balkon montajı ile donatılmıştır. Oda her doluluk için mükemmel gizlilik sağlamak, yemyeşil tropikal bahçe ile çevrilidir.

Aree Tara tesisi, elverişli sadece 10 dakika Ao Nang alışveriş merkezi ve çarpıcı Nopparattara Plajı'na yürüyerek ve size gereken her şeyi yürüme mesafesinde bulunan güzel Ao Nang Beach, az bulunur. Krabi Town 30 dakika, Krabi Havaalanı'na 40 dakika, Phuket Havaalanı'na yaklaşık 2 saat.

English Israel Singapore Malaysia Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Thai