Czech  Czech

Aree Tara Resort, Ao Nang, Krabi

Aree Tara Resort, Ao Nang, Krabi

Aree Tara Resort se nachází na krásné pláži Ao Nang. Ve středisku je moderní letovisko nastavení, luxusní pokoj, jídelní vynikající volba a jen pár kroků od pláže.

Tato čtyři-hvězdičkový resort má řadu opravdu vynikající ubytování. Plně vybavené zařízení zajistí, že každý host bude mít vše potřebné pro většinu příjemný a pohodlný pobyt. Všechny pokoje jsou nabízí eleganci a pohodlí. Jsou vybaveny twin nebo double, postele a montážní balkon. Všechny pokoje jsou obklopeny bujnou tropickou zahradou, zajišťující absolutní soukromí pro každého cestujícího.

Nádherná zahrada v obci dává hostům možnost relaxace v bazénu idylické místo.Krásná v restauraci domu slouží různé thajské i mezinárodní jídla.

Mimo spoutání v obci, to pulsující plochy a nabízí celou řadu aktivit, vynikající rybí restaurace, zajímavých výletů a vodních sportů.

English Israel Singapore Malaysia Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Thai